mlodziezowy styl key

mlodziezowy styl key

Więc jaka jest różnica między Chinos i khaki

W ostatnich latach, terminy chinos i khaki błędnie stosuje się zamiennie w odniesieniu do typu piaszczystych barwie spodni. Jeśli zamierzasz podnieść swoją świadomość mody, która, mamy nadzieję, że każdy człowiek dąży do zrobienia, trzeba poprawnie rozpoznać te dwa bardzo różne spodnie. Aby zrozumieć rzeczywiste różnice między chinos i khaki i gdzie każdy jest odpowiednio uszkodzone, ważne jest, aby zrozumieć właściwości i historię każdego z nich.

Historia i Informacji Chinos

mlodziezowy styl key

Chinos zostały po raz pierwszy opracowane w połowie 19 wieku tuż po wojnie amerykańsko-hiszpańskiej. Te spodnie zostały wykonane przez Chińczyków i zostały nazwane „Chino”, ponieważ oznacza to, że w języku chińskim. Początkowo żołnierze nosili tego typu spodni.

Te spodnie zostały dostosowane w miarę upływu czasu, a choć mają dziedzictwo militarne, męskie chinos są uważane za eleganckie i modne. W czasie II wojny światowej nie było dużo dodatkowego materiału obejść, więc spodnie nie były marszczona i nie mieli żadnych więcej kieszeni, niż jest to konieczne. W tym dniu, spodnie wciąż przypominać prosty styl robili wtedy.

Chinos tkanina wykonana jest z skośnym. Ten skośnym zazwyczaj bawełny, chociaż inne materiały mogą WPC 80 znacznie wspiera procesy anaboliczne być użyte. Kolory spodnie będą się różnić, co jest jedna rzecz, która może być mylące, gdy odróżnienie ich od khaki. Mimo, że wielokrotnie spodnie wykonane są w postaci jasnobrązowego koloru, można je również znaleźć w wielu innych kolorów, jak również.

mlodziezowy styl key

Historia i Informacji khaki

Słowo khaki pochodzi od perskiego słowa, które tłumaczy się jako pył lub kurz. Rozwój khaki sięga 1800 roku i ma podobne korzenie do chinos.

Khaki odnosi się zarówno do koloru i typu majtek. Ten rodzaj spodni pochodzi także w wojsku, ale jest wykonany z materiału, który jest cięższy i bardziej wytrzymały niż z chinos.
Wpis zawdzięczamy