styl boho gwiazdy

styl boho gwiazdy

Hip Hop Moda Trendy – wtedy i teraz

Hip hop trendy mody nie jest nowicjuszem na scenie mody w dowolny sposób. W rzeczywistości, ten styl jest już od 1980 roku, kiedy to gwiazdy jak Will Smith i Christopher „Kid” Reid pokazał młodzieży, jak należy to zrobić. Oczywiście, hip hop trendy mody ewoluowały w ciągu ostatnich dwóch dekad, jak smakuje i stylów zmieniły się odpowiadać z kulturą czasu. Poniższa oferują krótkie, ale barwną historię w świecie hip-hopu, a niektóre z obecnego projektowania mody dziś.

Wczesne Hip Hop w 1980 roku, główne marki stała się synonimem z trendami mody hip hop. Marek, takich jak Nike, Adidas i Clark buty były nosili skórzane kurtki z bombowców i jaskrawo kolorowe dresy. Koszulki sportowe były gorącym towarem, a Will Smith pokazując je w swoim show telewizyjnym hitem, The Fresh Prince of Bel-Aire. To był czas, kiedy przyszła ciężka biżuteria złota i duże okulary do gry, tworząc obraz bogactwa i luksusu w kulturze hip-hop w tym czasie. W drugiej połowie tej dekady, MC Hammer i innych raperów wprowadził hip hopowe trendy w modzie, jak workowate spodnie i czapki z daszkiem.

Gangsta spojrzeć w 1900 roku, hip hop trendy mody przesunięty do wyglądu gangsta w modzie gangsterów Los Angeles Chicano. Ten styl nosili workowate spodnie, które były noszone niska i bez pasa, koszula ogony wiszące poza spodnie i bandany na głowie. W środku tego trend w modzie, projektanci również dostarczanie coś, że młodzież tego czasu lubił, a marki takie jak Tommy Hilfiger, Polo i Nautica przyszedł również w modę. W tym czasie, hip hop trendy mody przekształciła miejskiej streetwear, o nazwach takich jak Mecca USA, Lugz i Rocawear wchodzących w grę.

Flash and Bling przełomie wieku nastąpił hip hop trendy mody przełączyć się krzykliwe i bling bling zespołami biżuterię, spopularyzowany przez takich jak Jay-Z i Hot Boys.
Wpis zawdzięczamy