styl boho w bizuterii

styl boho w bizuterii

Barbie Makes comeback

Dla tych z innymi rzeczami w życiu oprócz kontrowersyjnych plastikowych lalek Barbie miała trudny okres z nim w ciągu ostatnich kilku lat. Przez prawie pięć lat, Barbie stała się wiodącym ikoną mody na całym świecie. Ale w jednej chwili wszystko się zmieniło. Klasyczne dobry wygląd, wiele pojazdów i domy sen nie były wystarczająco dobre – nowe lalki mody przybył w wielkim stylu.

Bratz

Cztery lalki nastolatków, którzy ubrani w modzie miejskiej zaproponował coś nowego do dziewcząt szukających aktualnych zabawek. Barbie może być nowoczesna księżniczka, ale te cztery dziewczyny były „prawdziwe”. Bratz miał przewagę, że Barbie po prostu nie może konkurować z, i to było dramatyczne zmiany w 2001 roku, po czterech dekadach zasadniczo bez konkurencji na rynku mody lalki.

styl boho w bizuterii

Barbie Stumbles … Ale Odzyskuje

Hit od miejskiego atakiem, Barbie nie mają wiele początkowej reakcji. Ten sam styl lalka została zaktualizowana w ciągu roku w celu odzwierciedlenia aktualnych stylów i aktualnych danych demograficznych, ale nawet różne style Barbie nadal utrzymywany bardziej preppy wygląd. Bratz nie były preppy, a oni nie zawsze były słodkie i pomocny. Nie tylko Bratz nieco młodszy, a zatem bardziej odpowiednie dla młodzieńczych stylów, są one kradzież dala dziewcząt, które zawsze chciał coś edgier z Barbie.

Barbie poczuła ukłucie odrzucenia jako sprzedaż popularnej lalki opadł trzydzieści procent w Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech lat. Ale nie było Barbie z gry jeszcze. Nie tylko ona wciąż mają ogromną rzeszę fanów w tym dziewczynek w każdym wieku, miała również ogromne ducha walki. W 2004 zerwał z Barbie Ken wypróbować scenę singli.

Podział zrobił para także Ken przeszedł kilka zmian i wrócił bardziej atrakcyjny i stylowy niż kiedykolwiek. Zmiany dokonane wiele ciekaw odnowionego romansu, ale publicyści dla Barbie przynajmniej zaprzeczyć nowy związek.
Wpis zawdzięczamy