styl mlodziezowy damski 2013

styl mlodziezowy damski 2013

Watch It – Trendy w zegarki

Jako jedyny biżuterię człowiek powinien nosić (z wyjątkiem obrączki), dobry zegarek mówi coś o tobie. Jest to standardowa zasada mody, że nie ma to jak oglądać blady lub metalu w obliczu męskiej z czarnej skóry lub taśmy stalowej nierdzewnej. Jeśli to klasyczny zegarek jeszcze nie trafiła do swojego arsenału mody, to powinien być następny na liście rzeczy do zrobienia. Może okazać się, że wielu mężczyzn to zrozumieć, ponieważ prawie każdy człowiek ma zegarek na ręku, ale dla zegarków należy uznać akcesoriów mody zegarki muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i „w modzie”. Aby dowiedzieć się, jakie są trendy w męskich zegarków kontynuować czytanie.

Wielki trend jest duże zegarki, zarówno pod względem wielkości i kształtu. Wiele więcej niż 40 milimetrów. Tendencja ta będzie z pewnością w dalszym ciągu jak każdy zegarmistrz jest podniesienie na ten trend. Każda gwiazda Widziałem niedawno również podniósł tę tendencję.

Gorące trendy w stylizacji i projektowania zegarków to wygląda retro, takich jak „ekranem TV” kształt geometryczny lub prostokątnym kształcie obudowy.

Z paskiem, skóra jest klasycznym ostoją świata mody, jednym z najgorętszych wygląda tam dzisiaj dla facetów jest szeroka opaska ze skóry, a styl sączyła się na rynku zegarków. Jest to popularne zegarki surfowania. W ciągu ostatnich kilku lat ski, skater i surfowania ubrania stały się wielki trend mody. Kilka Skate and Surf firm odzieżowych uruchomiły własne marki zegarków tym ławce, Kahuna i tłusta twarz.

Jeśli chcesz grać trudno dostać, można ukryć razem z popularnym stylu zegarek, który wydaje się znać swoje miejsce jako element biżuterii. Niektóre z dzisiejszych popularnych zegarków posiadają powierzchnię objętą klapą stalową, dodając element oryginalności do zegarka.
Wpis zawdzięczamy