boho styl ubierania

boho styl ubierania

Pień Placecards ślubne

W placecards na weselu są bardzo użytecznym narzędziem dla pozwalając goście wiedzą, gdzie mają usiąść przy kolacji. Jednak podstawowym białym placecard robi niewiele, aby dodać styl do swoich stolików odbiorczych. Dokonaj placecards częścią wystroju stołu, wybierając te, które są kreatywne i ciekawe.urodziny szczecin

boho styl ubierania

A plaża ślub oferuje wiele możliwości zabawy dla kreatywnych wizytówek przy stole. Jeśli lubisz styl swobodnej ręcznie biżuterii ślubnej z plażowy klimat, to dlaczego nie nosić, że czuje się swoimi placecards? Bardzo łatwy projekt DIY jest wziąć dolary piasku lub rozgwiazdy i użyć kawałek niebieskiej wstążki związać plakietek do nich. Ustaw każdy z nich w środku płyty gościa przy stole na serwetce w koordynującego koloru. Będziesz mieć wspaniały dodatek do stolika wystrój, a jako bonus, waga dolara piasku lub rozgwiazdy zachowa serwetki zakotwiczonych w przypadku istnieje Ocean Breeze.

boho styl ubierania

Za ślub jesienią, istnieje kilka świetnych pomysłów na niepowtarzalne placecards. Jedną z najpiękniejszych jest do malowania gruszki miękkie złoto i zawiązać plakietkę do łodygi. Takie proste, a będą one dodać łaskawym spojrzeniem w nakryć. Jeśli ślub jest bardziej przypadkowy, można użyć metalowego kaligrafii pióro napisać nazwę każdego gościa na kolorowych liści jesienią. Użyj zachowane liście, więc nie będą pękać ani kruszyć. Mieszać kolory liści na każdym stole do wielkiego jesienny wygląd.

Elegancki sposób, aby ubierać się placecards ślubnych jest umieścić każdy w małej ramie obrazu. Dobrą rzeczą jest to, że ramy może pełnić ślub przysług. Bądź ramki unikatowy wybierając te, które wiążą się z tematem ślubu lub ubierając się zwykły ramki samodzielnie. Na przykład, jeśli twój smak biegnie do Chunky rzemiosła biżuterii ślubnej, wybierz ramki wykonane z drewna Handcarved o szorstkiej fakturze.
Wpis zawdzięczamy