mlodziezowy styl – akcesoria

mlodziezowy styl – akcesoria Jeżeli jesteś klasycznym preppy narzeczona rozjaśnić zwykły ramek pokrywając je w paski grosgrain wstążką. Lustrzane klatek doprowadziłyby elegancki i nowoczesny styl do stołu odbiorczego.

Jeden z najsłodszych sposoby wyświetlania wizytówek jest umieszczenie ich na krawędzi kieliszka na każdym siedzeniu. Dla kapryśnej wiosny ślub, die cut bluebirds będzie kochana wznosi się na krawędzi każdego szkła. Albo użyć dość Spring Green kształt liścia na świeżym wyglądem (prawie jak dekorować na szybie). Inne ładne motywy byłoby motyle lub plastry „owoce”. Można pozyskać wycięte karty w sekcji scrapbooking sklepu rzemieślniczych.

Innym pomysłem jest oszczędny placecard małe babeczki ustawić w każdym miejscu i umieść baner na patyku z nazwą gościa na nim napisane. Nie tylko będzie wyglądał uroczysty i zabawy, ale goście będą zachwyceni jeść słodki upominek, gdy znajdą swoje miejsca. Jest to karta pomysłem nazwa, która na pewno dodać do gości przyjemności swojego wesela!

Wpis zawdzięczamy