styl boho forum

styl boho forum

Othe pomponem naszyjnik z Footloose and Fancy free1920s nie popełnił wrócić, i słusznie! Dziś frędzle są często wykonane z maleńkich pereł nasion lub nieregularnych Baroków. Wynoszą one w krótkim długości powrotem na 16 „do pępka na długości 36”. W kitki huśtawki naszyjnik i kołysze się ze swoim ruchem zrobienie To musi być dla tych nocy z tańca.

Othis sezonie po raz pierwszy widzimy perły zmieszane z kolorowych kamieni szlachetnych, takich jak ametyst, oliwin lub topaz. Są ładnie uzupełniają się nawzajem – perły z ich delikatnych i subtelnych odcieni zmieszane z pół szlachetnych kamieni z ich życiem i odważnych kolorów. Wyobraź go – co za modą!

oPearls zmieszane ze srebrem jest także nowy w tym sezonie. Długie srebrne kolczyki łańcuszek zwisają akcentowane z pereł lub kropelki słodkowodne ustawiony na srebrze.

Othis sezon perła jest o kolorze. Perły są dostępne w wielu odcieniach, ale w tym sezonie „hot spot” jest „lawenda”, a rodzina lawendy począwszy od bladych tęczówki do śliwki.

styl boho forum

Jeśli posiadasz już piękny klasyczny naszyjnik bardzo łatwo przekształcić go w coś z tego sezonu. Spróbuj dodać grupę lub zawieszki charms, mocowania rocznik broszkę lub clip [kolczyk na dole. Można mieszać różne długości lub wielkości perły razem lub splatać łańcuch srebro lub złoto. Jak o mieszanie się prawdziwe perły ze swoimi fałszywych pereł? Opcje są nieograniczone w swojej wyobraźni.

Pamiętaj, kiedy odświeżyć swoją garderobę na wiosnę, odświeżyć swój biżuterii zbyt i Make Your modą!

Sher z nieruchomy Biżuteria Międzynarodówki zostały obsługujących klientów od ponad 20 lat, dostarczając niedrogie biżuterię nieruchomości, a także wiele informacji na temat biżuterii, mody, projektantów i piękna z profesjonalistów z branży na personel. Proszę nas odwiedzić Jewelry Estate International.

Wpis zawdzięczamy