styl mlodziezowy meski

styl mlodziezowy meski Chociaż rzadko, khaki można zobaczyć w innych kolorach, są one na ogół jasnobrązowe lub piaszczyste kolorowe spodnie.

Chinos porównaniu Cargo Pants

Jeszcze inna zamieszania, które nastąpiło w ostatnim czasie został między chinos i spodnie cargo. Wiele osób wierzy, że mogą zamienić te rodzaje spodni, ale mimo, że istnieją pewne podobieństwa, oba te spodnie są różne. Podobnie jak chinos i khaki, wiele stroje wojskowe spodnie cargo teraz używać jako polowy lub jako mundurze. Chociaż mogą one pochodzić w tych samych kolorach, największa różnica między nimi jest liczba kieszeni, które mają. Bojówki są znane ze swoich nadmiernych ilości kieszonek, które umożliwiają jednostkom przeprowadzić kilka pozycji.

Gdzie są Chinos Odpowiednio Zużyte

Jak widać, każdy z nich ewoluowały od środowisk wojskowych, ale poszły w trzech różnych kierunkach. Chinos zyskały popularność jako preppy stylu i może być noszone z modnej dzianiny, koszule i kurtki sportowe. Chinos wyglądać elegancko z płaszczem Harris Tweed i zrobić idealny dodatek do garderoby każdego mężczyzny.

Khakis a zwłaszcza bojówki są uważane za znacznie bardziej przypadkowy. Bojówki nie może być sparowany z kurtek sportowych i są bardziej nadaje się do noszenia w domu. Aby wyglądać najlepiej, niezależnie od okazji, trzymać się z chinos. Są one na tyle, aby być noszone sprawunki, dopasowana do koszuli polo lub sportowej kurtce na co dzień, ale można też ubrać się w sportowej kurtce na wieczór.

Brook Taverner przenosi linię odzieży męskiej, który nie ma sobie równych w jakości, krawiectwa i stylu. Łączymy najbardziej poszukiwanych materiałów o klasycznej i wyrafinowany sposób, że nie wyjdzie z mody. Na Brook Taverner jesteśmy dumni z faktu, że nasza odzież i akcesoria będzie Pan szuka swojej najpewniej najlepsze. Czy nosisz Chinos sparowane z doskonałą kurtkę Tweed, czy na formalne wydarzenie ubrany w jednym z naszych garniturów obiadowych, nie będą rozczarowani.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i doświadczenie dbałość o szczegóły i doskonałości, które można znaleźć tylko w Brook Taverner odzieży. Z firmowej sali konferencyjnej dla wypoczynku weekendowego, jesteśmy dumni w dostarczaniu doskonałej jakości i wykwintne krawiectwo.

Wpis zawdzięczamy