styl boho bluzki

styl boho bluzki

Ale wtedy? Wpisz: the welur zip-upy, spodnie, garnitury i dopasowania, który wrócił z ’70 bez powodu innego niż mylić naszych rodziców. Zwłaszcza, że ??te stroje rekreacyjne były absolutnie nie są zużyte do celów treningowych.

Czy nadal pomieścić: Każdej wiosny, możemy zapoczątkować nową erę sportu lub sportowych pod wpływem stylów, więc tak, ten trend jest nieśmiertelna. Ale co do weluru? Najprościej jest udać się do L. A. – lub przynajmniej dział kostiumów z „Bling Ring.” (Choć znaków bonusowych, jeśli to naprawdę welur z lat 70., a w takim przypadku, proszę dać nam pożyczyć).

7. Co: Nakładanie warstw

Historia: – „. Koszuli z sweter noszony na wierzchu” Nie, nie, nie, jak warstwy Mamy na myśli warstw dla celów tylko nie nosić koszulkę przezroczyste. „Przez góry” jak sobie długi tank top z koronką u dołu wtedy noszą pod spodem Henley serek, który jest również długa, ale nie tak długo, jak długo na pokrycie koronki. I jeśli kiedykolwiek były nosić oddzielnie, każdy by zobaczyć swój stanik. I wiesz dokładnie to, co mówimy, bo wszyscy go żył.

Czy to nadal pomieścić: nr [Cue. Chóry aniołów śpiewających] Mamy na myśli, nawarstwianie robi, ale nie w ten sposób. Nie tak jak to.

8. Co: Spodnie Obuwie Capri

Historia: Czy jest jakiś sposób możemy opisać to lepiej? Prawdopodobnie nie, ale spróbujemy: myślę strój spodnie, ale noszone na długość capri, a potem nosić z lub wysokie buty pięty, w zależności od sezonu. Zasadniczo, udawać, że są spodnie. Ale krótki. Krótkie spodnie. Ale szykowny. Obuwie krótkie spodnie.

Czy nadal pomieścić: Jest różnica między spodnie papierosów (długość kostki) i szykowny spodnie capri, a jednym z największych jest to, że nie widzimy szykowny spodnie capri już wokół dużo. I nie bez powodu – wszyscy byliśmy lepiej.

9. Co: Ostre obcasy Toe

Fabuła: 99% butów na „Sex and the City” (który zakończył się w 2004 roku) są doskonałym przykładem ruchu buta z początku do połowy 2000 roku.
Wpis zawdzięczamy