styl boho buty

styl boho buty

2014 Moda Trends- wykonaj Największe trendy 2004 Still Hold Up

Tutaj mamy zamiar zbadać te trendy. Albo dokładniej, dziesięć trendy, które zdefiniowane 2004 i czy należy spalimy nasze zdjęcia lub nasze ubrania i nasze wspomnienia, jeśli w ogóle możliwe.

W słowach Paryżu sama: „To gorąca.” (Podobnie jak w tym artykule).

1. Co: Von Dutch

styl boho buty

Historia: Dzięki pokroju Paris, Nicole Richie i Ashtona Kutchera, Trucker czapki – specjalnie holenderskiej odmiany Von – zostaliśmy wprowadzeni w połowie 2000 roku z powodów nikt nie może naprawdę zrozumieć. Musimy jednak spróbować. Czy to jawne loga? (Pamiętajmy, że był w tym samym czasie torby Louis Vuitton stał się symbolem statusu.) Czy to jasne kolory? (Może? Byliśmy nastolatków i nadal wiąże się „zabawa” z „jasnym różowym trucker kapelusz”). Czy dlatego, że znani ludzie to robią? (Absolutnie). Tak więc musimy uczyć się na własnych błędach.

Czy nadal pomieścić: Nie Nie, oni nie. Ale za 15 lat będą, gdy są one na tyle stary , aby być gorące towary na wrzody tanią odzieżą.

2. Co: Kostrzewiącą mini-spódniczki

styl boho buty

Historia: Część nierównym, bawełna, ruch spódnica przepływu-y, mini wersje zaprezentowali się w czasie wiosny – kiedy można powiązać je z koszulki polo, buty deskorolka, i tak: UGG (lub kolan, jeśli ciebie Paris Hilton są, oczywiście); szansą na Wielkanoc obiad (mówiliśmy sobie w jednym, na trasie prowadzącej wielkanocnym obiedzie 2004).

Czy nadal pomieścić: Technicznie? Istnieje jeszcze potargane mini spódnice, które istnieją. W przypadku ich istniejące, absolutnie ich pomieścić. Można znaleźć je teraz? Tak, możesz. Należy kupić i nosić go? Z oversize sweter ze sklepu z artykułami używanymi, tylko.

3. CO: Koszulki polo

Historia: I jakby to był 1991, polo powrócił ze zdwojoną siłą. Ale nie byle polo: zamontowany, „preppy” stylów, które pomyślnie przeszły przez „Laguna Beach” ubioru.
Wpis zawdzięczamy