styl boho etno

styl boho etno

Gwiazdy jak ich Perły

Perły nigdy nie wychodzi z mody – są zawsze z klasą i tradycyjna szafa dodatkiem, który nigdy Cię nie zawiedzie. Ale w tym roku są one „przód i środek” modą! Wystarczy zapytać takich gwiazd jak Sandra Bullock, Jennifer Anistan czy Courtney Cox.

Więc z większej liczby osób na rynku pereł teraz jest dobry czas na rozmowy „perła”.

Perłą zawsze była raczej prim i właściwe biżuterię – klasyczne i sączył się tradycją. Dobrze, że są rzeczy zmienia! Perłą jest była bardzo glamour make over!

Tak, klasyczny nić nadal istnieje, ponieważ zawsze będzie. Ale ostrzegł widzimy niektóre różnią się śmiałych wygląda z perłą w tym sezonie. Długie odcinki, tasseled wielo- nici, perły z pół szlachetnych kamieni akcenty, perły na złote lub srebrne łańcuchy. Perła została przekształcona zabawy i modnym akcesorium.

Więc jeśli masz zamiar być na rynku pereł tego roku Oto co Gwiazdy mówią powinieneś wiedzieć.

Othe świecić lub blask perły jest najważniejszą jakością. Unikać perły, które są kredowy lub nudny jak http://www.domy-balik.pl będą słabe i może pęknąć lub huk.

Othe powierzchnia perły powinny być wolne skazy – bez stłuczki lub pęknięcia. Sprawdzić pod jasnym świetle. Barokowe perły są wyjątkiem od tej reguły – ich urok jest w ich nieprawidłowości.

oPearls są mierzone w milimetrach. Im większa perła tym wyższe koszty. A 6 mm perła będzie znacznie mniejsza niż 12 mm perła

Othe najmniej kosztowne perły są wody słodkie, które pochodzą głównie z Chin. Pochodzą one we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Średnia wielkość wynosi około 7 mm

Othe najlepszy sposób dbać o swoich pereł, to po prostu je nosić. Naturalne oleje skóry zachować je nawilżona. Nie należy umieszczać je aż skończysz ze swoimi kosmetykami. Obejmuje włosów, twarzy i perfumy. Pozostałości z tych produktów zrujnuje swoje perły.
Wpis zawdzięczamy