styl boho moda

styl boho moda

Make Your Own Kartki – Instrukcje

Put odrobina osobowości na karcie następnym razem trzeba wysłać kartkę z życzeniami, dokonując samodzielnie. Handcrafting własnych unikalnych kart jest łatwe i przyjemne. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.

Przed dokonaniem kartę, pomyśl o tym, kto będzie jego otrzymania. Opracowanie tematu. Czy lubią kwiaty? Albo są plaże bardziej ich smak? Jaki jest ich ulubiony kolor? Co jest dla nich ważne? Czy są one wyrafinowane Nasza strona www – oferta. lub więcej na trudnych stronie? Weź osobowość odbiorcy pod uwagę przy projektowaniu karty. To daje kartę, że osobisty kontakt, który pozwoli cenionych pamiątkę.

Tworzyć własne karty nie wymaga dużo drogich materiałów. Do podstawowej karty domowej, wszystko czego potrzebujesz jest papier, nóż, klej i kilka kolorowych kredek. Dla bardziej złożonych kart, można kupić bardziej szczegółowe materiały. Scrapbooking dostaw działają świetnie na kartki.

Gdy masz co trzeba, aby karty rozpoczyna się kreatywność. Prosty obraz rysowane kredkami można dodać indywidualne podejście. Albo, bardziej skomplikowanej grafiki, użyć pieczątka z odpowiednim obrazem. Pokolorować obraz w pieczątkę z metalicznej farby kredki. Inne opcje są kształty wycięte z papieru lub tkaniny. Dodaj upiększeń, takie jak naklejki, guziki, cekiny, wstążki, koronki lub innego ciekawego tekstur. To daje mu, który naprawdę „jedyny w swoim rodzaju” wygląd „.

Eksperyment z kilku różnych stylów i technik, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie przed rozpoczęciem inwestycji za dużo pieniędzy w większej ilości dostaw. Znajdź przyjaciela, który sprawia, że ??własne karty lub albumy i poprosić pożyczyć niektórych swoich dostaw je wypróbować. To daje dobry pomysł, co chcesz kupić w przyszłości. Specjalnie wykonany znaczek z napisem „specjalnie dla ciebie przez …” doda swój własny niepowtarzalny branding kartę.

Wpis zawdzięczamy