styl boho opis

styl boho opis

MySpace, Facebook, Blogi dla młodzieży; Co rodzice powinni wiedzieć

MySpace, Facebook, Xanga, LiveJournal # 133; blogi, social networking # 133; „Co to wszystko znaczy # 148;? Rodziców zastanawiać. # 147;? I czy naprawdę trzeba się nauczyć o tym # 148;

styl boho opis

Odpowiedź na drugie pytanie brzmi TAK! Miejsca blogi stają się coraz bardziej popularne wśród nastolatków, a istnieje ryzyko, rodzice muszą być świadomi. Liczne władze szkoły musiały odgrywać wiodącą rolę w edukowaniu rodziców, ponieważ kwestie internetowych przeniosły się na problemy w szkole. Rodzice nie mogą siedzieć w ciemnościach dłużej; my # 146; ll pomóc uzyskać lepsze zrozumienie problemów, począwszy tu i teraz.

Co to # 146; s about:

styl boho opis

Większość swoich dzieci regularnie korzysta z internetu; ich towarzysko i komunikować się za pomocą Instant Messenger (IM), korzystania z Internetu w zakresie badań i prac domowych, a prawie połowa z nich są przynajmniej patrząc na popularne # 147; Social Networking # 148; witryn. MySpace, Facebook, LiveJournal i Xanga są miejscami najczęściej nazwie, a jednocześnie tylko 20% dzieci 12 # 150; 17 * prowadź bloga tam, ponad 40% nastolatków regularnie je odwiedzić. MySpace jest największym z tych miejsc, z około 42 mln użytkowników. użytkownicy # 150; Często nastolatki – umieść ich profile, które dostosować ze zdjęciami i opisami ich interesów, przyjaciół, ulubionej muzyki, itp Widzowie mogą wysyłać wiadomości do użytkownika za pośrednictwem wbudowanego elementu wiadomości, a wiadomości są widoczne dla wszystkich do przeczytania. Strony te zwykle wymagają, aby użytkownicy z pewnej [niewykonalne] wieku i korzystać z witryny zgodnie z ich ustalonymi wymaganiami.

Gdy użytkownik tworzy swoje konto ma kilka opcji do rozważenia. Jedną z opcji jest, aby ustawić go tak, że tylko zaproszeni goście mogą zostawiać wiadomości.
Wpis zawdzięczamy