styl boho sklep online

styl boho sklep online Oznacza to każdy, kto nie jest wyznaczony jako # 147; przyjaciela nr 148; jest tylko w stanie zobaczyć tę osobę # 146; s Obszar nie współdziałają ze sobą. Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona, każdy może wysyłać wiadomości do tego użytkownika.

Spójrz:

Idź do http://www.MySpace.com i przeglądać wokół; it # 146; nie jest trudne. Ty # 146; ll znaleźć jakieś dzieciaki # 146; strony są bardzo słodkie, rzeczywiście. Jest to średniej rozumieją; jeśli # 146; ve nigdy nie stworzył stronę internetową może znaleźć się w nowym świecie, w świecie, że nasze nastolatki dotyczą. Wybierają obraz chcą komunikować się poprzez ich wybór kolorów, układ, słów i muzyki. To może być dość uroczy, i wiele dzieci natknąć się słodki i uczciwy. Ale położony tuż obok słodkiego naiveté ciebie # 146; ll znaleźć kilka sugestywnych lub raunchy zdjęcia, wulgaryzmów i referencje, które mogą Cię zdenerwowany. Niektóre dzieci # 150; Być może wiele dzieci – są przeinaczanie ich wiek oraz promowanie obrazu, który nie może być je robi żadnej łaski.

styl boho sklep online

Nastolatki # 146; punkt widzenia:

Dziwne problemem tutaj jest to, że wielu nastolatków pod uwagę te obszary mają być prywatne, a rodzice i dorośli, którzy odwiedzają te tereny okupują swoją prywatność. I # 146; ve powiedziano mi, że powinienem # 147; poprosić o pozwolenie # 148; aby nastolatka # 146; s witryny. Że każdy na świecie może przeglądać ich strony zdaje się uciec je całkowicie. Czy i kiedy przeglądanie tych stron, być przygotowanym na pewnym oporem, zwłaszcza ze starszych nastolatków.

styl boho sklep online

Zagadnienia dla rodziców:

Co dokładnie, czy rodzice muszą rozważyć w tej dziedzinie, która generuje tyle dyskusji? Główne problemy są, jak zawsze, wokół bezpieczeństwa. Ale jak korzystanie z Internetu wiąże się również komunikację, odpowiednie zachowania społeczne, prezentując jeden # 146; s obraz, a kwestie związane z wolnością wypowiedzi, rodzice powinni przyjrzeć się bliżej.
Wpis zawdzięczamy