styl bohoboco

styl bohoboco Jednak zbyt wysokie obcasy i wskazał palce ostatecznie przekształciła się w okrągłym stylu retro, a nawet więcej – jak buty sukni z lat ’50 i ’60. Ale tu nie chodzi o tych dziesięcioleci – to o butach Kirsten Dunst jest z dziesięć lat temu.

Czy nadal pomieścić: Nie tak bardzo. Ostre pompy toe będzie oczywiście nigdy nie znikną, ale punkty tak długo mogli został osiągnięty z pracy do domu, jakoś zniknął. (Czy oni? Zauważa, że ??duża naprawdę nie iść nigdzie).

10. Jakie „Boho” Chic

Fabuła: „Boho” jest dziwne, bo to zapewne ruch, ale w roku 2004 (a dzięki m.in. Mary-Kate i Ashley Olsen), flowy, luźne, drop-talie, paski oversize i slouchy buty stały się bardziej niż uczucie. Pomyśl oversize tank top i krótką dżinsową spódnicę. (Albo: myślę swój ulubiony strój w połowie 2000 roku).

Czy to nadal pomieścić: Like „preppy” lub „rockabilly”, „boho” nie może nigdy nie będzie „out” – ale kapitalizacja branży na nim może być. Ostatecznie, każdy, kto chce być „boho” może być „boho” – nie może po prostu być w stanie znaleźć kawałki łatwe w centrum handlowym. (Style Przynajmniej 2004: zawsze znajdzie się miejsce dla „boho” w leksykonie.)

Czas leci, kiedy jesteś starzenia w normalnym ludzkim tempie. Minutę Paris Hilton dyktuje swoją garderobę, a następny, to dziesięć lat później i nadal nie wiem, co Von Dutch to. Point Blank: 2004 był tragiczny czas dla mody – ale w tym samym czasie, to wprowadził w kilku 2014 trendami mody, które zostały silny na chwilę. Tutaj mamy zamiar zbadać te trendy. Albo dokładniej, dziesięć trendy, które zdefiniowane 2004 i czy należy spalimy nasze zdjęcia lub nasze ubrania i nasze wspomnienia, jeśli w ogóle możliwe. W słowach Paryżu sama: „To gorąca.”

Wpis zawdzięczamy www.sportowesuple.pl