styl boho co to jest

styl boho co to jest

Termin „haute couture” made również jego debiut w tych latach, a także sylwetkę wysokie suknie z wysokiej talii, długie kurtki tuniki-like, gorsety liniową i spódnice do kostek. Gone są halki i obcisłe gorsety, kobiety z tych lat doceniane proste sylwetki z bardzo minimalnym biustu, talii i bioder,.

Moda była niezwykle zmodernizowany w roku 1920. Po I wojnie światowej mody, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Europie, stał się mniej konserwatywne i nieco bardziej chłopięcy. Obrzeża miał fałdy, były krótsze, a jak gorset powoli znika ze sceny, kobiety wolał więcej stylu spłaszczania.

Rok 1950 był rokiem spódnice pudla. Ponieważ była to dekada huśtawka, te spódnice stały się bardzo popularne. Inny rodzaj spódnicy, który stał się dość popularny, były spódnice ołówek typu. Te spódnice były wąskie i bardzo sexy, a kobiety z tamtych lat tylko ich umiłował.

W 1960 roku odzież damska stała się jeszcze bardziej zróżnicowane i było w ciągu tych lat, kiedy trendy mody nabrała rozpędu. Na początku 1960 roku, pastele, geometryczne kształty i duże przyciski stał bardzo popularny.

Moda 1980 był najbardziej zróżnicowane. Kobiety w tych czasach może ubierać się jak dolina dziewczyny, która jest w zasadzie preppy wygląd migotał spódnice i getry lub mogą być obsługiwane modę na „nowej fali”, które składało się z legginsami i kurtki, które pojawiły się również wyglądać jak pirat odzież.

W ostatnich latach, moda nie może już być uważane za „nowe”, ale raczej inspiracje z ostatnich trendów mody. Widzieliśmy 20s, 50s, 80s, a także te, będąc zmartwychwstałych w świecie mody, a jednocześnie wszystkie wyglądają zupełnie inaczej, widać, że są one najczęściej tylko drobniejsze lub więcej zmodernizowana wersja starego trendu. Są nowe. Są świeże i do tej pory, ale są bardzo mniej więcej taka sama.

Artigiano oferuje szeroką kolekcję odzieży stylowe damska designerska i najwyższej włoskiej mody. Sklep dla damskich spodni, sukienek wieczorowych i kardigany. Przeglądaj Spirito Di Artigiano, stylowy kolekcję ubrań dla plus size plus size spodnie i kurtki powiększonej wielkości.

Wpis zawdzięczamy