styl boho kwiaty

styl boho kwiaty

Jak się ubrać i zachowywać się jak w getcie Prep

Jeśli nie lubisz getta, a nie lubisz prep, może ci dwaj mieszane razem. Miejskie Słownik definiuje prep getta jako styl ubioru zamiast postawy. To prawda, że ??naprawdę nie można zachowywać się jak osoba getta i przygotowania w tym samym czasie, ale można ubierać się jak jeden.strona główna naszej witryny Wydaje się nawet sprzeczne, jak i osoby preparatowa getta wydaje czasami jak kompletne przeciwieństwa, ale jeśli dopasować ubrania rację, można spojrzeć chłodno bez posądzenia o bycie lub ghetto prep. Mieszanie tych dwóch razem jest rzeczywiście dużo łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, trzeba tylko wiedzieć, gdzie zacząć. Wystarczy wykonać kroki i można ubierać się jak prep getta.

1. Kiedy wybierają ubrania, upewnij się, że są one zawsze podstawowym kolorze. Jeśli Twoje ubrania są kolorowe mogą być mylone lub sceny emo. Przy zakupie marki nazwę, powinno się rozważyć Hollister, Baby Phat, Southpole oraz Ambercrombie i Fitch.

2. Dziewczęta powinny trzymać się przede wszystkim na sobie obcisłe dżinsy. Chłopaki, nosić luźne dżinsy i szorty jean które siedzą trochę poniżej pasa. Jeśli zaczniesz kołyszący jak pingwin, że to całkiem dobry znak, że nosisz je na niskim poziomie. Chłopaki i dziewczęta zarówno można nosić szorty kratę, są bardziej preppy dla facetów i getto tom chłopca dla dziewcząt.

styl boho kwiaty

3. W przypadku butów, powinno się inwestować w zakup niektórych wsadów jordans czy Nike. Działają one, czy jesteś facetem czy dziewczynka.

4. Dziewczęta powinny nosić włosy w koński ogon lub zlecić jego wyprostowane. Chłopaki trzeba trzymać krótko, czyste cięcie. Trzymaj licowa patrząc świeże przez struganie żadnego zarostu i upewnić się, że nie są krzaczaste brwi.

5. Faceci powinni starać się dostać w swoje ręce na złotym łańcuszku, albo przynajmniej podrobione złoto. Dziewczyny mają wiele opcji, jeśli chodzi o biżuterię; kolczyki hoop, Monroe piercing i duże naszyjniki ingerujące. Wystarczy wypróbować biżuterii dopóki masz odpowiedni wygląd, co wygląda dobrze na niektórych ludzi, nie na innych.

6. Jeśli naprawdę chcesz wyglądać jak prep getta, to trzeba mieć nastawienie prep getta. Przygotowuje Ghetto mają cechy obu Preps i ludzi getta. Niektóre cechy mogą być; ładne, asertywna, i właśnie tam. Trzeba być dobrym człowiekiem, ale być w stanie trzymać się do siebie, kiedy jest to konieczne. Trzeba umieć się bawić cały czas i będzie zabawa na około. Należy także rozważyć dołączenie do koszykówki, utworu lub piłkę nożną. Jeśli dołączyć kolejne preppy sportów jak golf czy tenis masz dość dużo gwarantując, że obraz zostanie zniszczony jako prep getta.

Wpis zawdzięczamy