styl boho ubrania

styl boho ubrania

Znowu, nie # 146; s rolę interwencji rodzicielskiej tutaj jeśli nastolatek nie udawał kogoś innego w ich komunikacji internetowej.

(Dla doskonałej 2 minutowego filmu o tych zagrożeniach przejść do NetSmartz.com i obejrzeć wideo # 147; Cyberprzemoc i połamane Przyjaźń # 148;).

Prawdziwe zagrożenia:

styl boho ubrania

Don # 146; t oszukujmy się, że zagrożenia aren # 146; t prawdziwe. Najnowsze (luty 2006) incydenty z siedmioma Connecticut nastolatków ma policja bada, czy napaści seksualnych były wynikiem spotkań zainicjowanych przez MySpace.com. Pedofile mogą znaleźć to łatwe do uzyskania danych osobowych # 150; wraz z numerami telefonów i adresami # 150; dzieci, które są wymienione na stronach internetowych lub w pomieszczeniach uczestniczących anonimowo internetowych rozmów.

(Dla doskonałej krótki film wykazując, jak łatwo jest przejść do NetSmartz.com i widok # 147; Tracking Teresa # 148;).

Podsumowując:

styl boho ubrania

Don # 146; t paniki, ale zostają poinformowani. Rodzice powinni wiedzieć o dzieci # 146; Faktyczne działania w cyberprzestrzeni. Niewiedza nie jest dopuszczalne usprawiedliwienia. Jeśli Twoje dziecko ma komentarz na jednym z blogów internetowych może ona prawdopodobnie wykorzystywać pewne wskazówki na temat odpowiednich sposobów zaprezentowania się światu. To ma sens, aby omówić komunikacji online i jego konsekwencje. Nawet starsze nastolatki muszą wiedzieć, że dorośli będą świadomi tego, co prezentują online, a potencjalny wpływ tego. Nie są to tereny prywatne.

Zasady Domu # 150; Rozpocznij z rodziną Kultury:

Czego uczą swoje dzieci na temat komunikowania się z obcymi? Czego uczysz o odpowiednim języku? Beth Fredericks, o rodzicielstwo wychowawcą, który prowadzi internetowe kursy bezpieczeństwa mówi # 147; Zacznij od swojej kultury rodzinnego. Przechowywać zasady korzystania z Internetu zgodne ze wszystkimi innymi regułami # 146;.Już dokonanych dla swojej rodziny, jak rosną # 148; Don # 146; t być zastraszani przez dzieci, które twierdzą, że jest to ich prywatny # 133; nie ma nic o tym prywatnym.

Wpis zawdzięczamy